Your address will show here +12 34 56 78
Jeomekansal Görüntüleme
(Geospatial Imaging)

Geliştirdiğimiz algoritmalar, uydu veya drone görüntülerini değerlendirerek istenilen bölge
 içerisindeki verilerin ortaya çıkarılmasına yardımcı olur.  
Neler Yapabiliriz Nufus/Nufus yogunlugu tespit etme

Stereo uydu görüntüleri veya drone ve LiDAR görüntülerinin kullanılmasıyla bina yükseklikleri ve alanından yola çıkarak belirlenen alanda sokak ölçeğinde nüfus/nüfus yoğunluğu tespit edebiliriz. Ayrıca, elde ettiğimiz bu veriyi Google Maps, Mapbox, HERE maps üzerinde görüntüleyebilirsiniz.


  • Text Hover
Obje Tespiti

Talebinize göre herhangi bir uydu yada drone görüntüsünde yer alan objeleri(bina,araba,gemi,uçak vb.) tespit edebilir, sayabilir veya sınıflandırabiliriz.

Zaman içindeki değişimlerin tespiti

Herhangi bir bölgenin belirli bir zaman dilimi içerisindeki değişimini gözlemleyebilirsiniz.
  
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Neden PUHU
Yüksek İsabet Oranları

Yapay zeka algoritmalarımızın oluşturduğu çıktıların doğruluğunu hem otomatik kontrol yazılımları hem de insan gözü ile test ediyoruz. İstenilen sonuçları yüksek isabetle tespit eden algoritmaları seçerek yüksek doğruluk oranları yakalarız.

Tecrübe

Yaklaşık 5 yıldır çeşitli sektörlerdeki şirketler için çözümler üretiyoruz. Hem sektörel hem teknik olarak deneyimliyiz.

Gizlilik

Verileriniz ve proje çıktılarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Gizlilik sözleşmemiz gereği verileriniz ve proje çıktılarınız bizimle güvende.

Anahtar Teslim Çözüm

Aynı zamanda elektronik mühendisliği alanında ki tecrübelerimizden faydalanarak proje gereksinimine göre yazılım, donanım entegrasyonu ve sistem kurulumunu yapılabiliriz. Tek bir noktadan toplam çözüm üretebilir.