Your address will show here +12 34 56 78
Kalite Kontrol 

İnsan gözü ile manuel kalite kontrol yapmak hem düşük başarı oranı sahip hemde yüksek maliyetli
Bunun için kameralı kalite kontrol (yapay görme) alanında endüstriyel çözüm yazılımını ve donanım kurulumunu geliştiriyoruz. Otomotivden tekstile kadar birçok sektörün ihtiyaçlarına özel olarak yazılım, kamera, sistem, aydınlatma ve bağlantı ekipmanı kurgusunu anahtar teslim olarak sunuyoruz.

Neler Yapabiliriz 

Hassas Ölçüm

Konveyör üzerinde giden;
 Parçaların boyutları,
Birden çok parçanın birbirine olan mesafesi, 
Birkaç kamera kurgusu ile ürünlerin hacimlerinin ölçümü gibi  işler
milimetrenin onda biri hassasiyetiyle ölçerek ürünleriniz  kalite kontrolü otomatik yapan yazılım ve donanımı üretim hattınıza entegre edebiliriz.
  • Text Hover
  • Text Hover

Çatlak, Yırtık, Çapak ve Eksik Enjeksiyon Kontrolü

Üretim hattınızda, belirlediğiniz tolerans değerlerinin dışında olan ürünleri uygun kamera konfigürasyonu ve yazılım  ile denetleyerek hatalı ürünlere uyarı veren bir kurgu oluşturabiliriz.   

Varlık/Yokluk ve Pozisyon Kontrolü

Üretim yada montaj hattınızdan çıkan ürünlerin denetlenmesi istediğiniz kritik parçalarının varlığını tespit edebiliriz.   

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Neden PUHU
Yüksek İsabet Oranları

Yapay zeka algoritmalarımızın oluşturduğu çıktıların doğruluğunu hem otomatik kontrol yazılımları hem de insan gözü ile test ediyoruz. İstenilen sonuçları yüksek isabetle tespit eden algoritmaları seçerek yüksek doğruluk oranları yakalarız.

Tecrübe

Yaklaşık 5 yıldır çeşitli sektörlerdeki şirketler için çözümler üretiyoruz. Hem sektörel hem teknik olarak deneyimliyiz.

Gizlilik

Verileriniz ve proje çıktılarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Gizlilik sözleşmemiz gereği verileriniz ve proje çıktılarınız bizimle güvende.

Anahtar Teslim Çözüm

Aynı zamanda elektronik mühendisliği alanında ki tecrübelerimizden faydalanarak proje gereksinimine göre yazılım, donanım entegrasyonu ve sistem kurulumunu yapılabiliriz. Tek bir noktadan toplam çözüm üretebilir.