Your address will show here +12 34 56 78
Optik Karakter Tanıma(OCR)

OCR, gerçek zamanlı bir kamera görüntüsünde yada resim, video, basılı döküman da yer alan barkod/karekod/logo/metinleri dijitalleştirme işlemidir. Son kullanıcı ihtiyacına göre anlamlı hızlı, doğruluk oranı yüksek ve verimli datalar elde etmiş olur.


Neler Yapabiliriz 
Metin/Barkod/Logo Tanıma


Otomotivden tekstile kadar birçok endüstriyel üretim alanında konveyör üzerinde giden parçalardaki çeşitli yazı/barkod okunmasından, son tüketim tarihi gibi bilgilerin okunmasına kadar geniş bir yelpazede istifade edilebilir. 
  • Text Hover
  • Text Hover
Evrak Dijitalleştirme

Büyük hacimdeki kağıt belgelerinizi yalnızca taratarak çok kısa bir süre içerisinde dijital ortama aktarabilirsiniz. Böylece fatura veya sözleşme gibi evraklarınız da belirlediğiniz bir anahtar kelime ile arama yapabilirsiniz.
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Neden PUHU
Yüksek İsabet Oranları

Yapay zeka algoritmalarımızın oluşturduğu çıktıların doğruluğunu hem otomatik kontrol yazılımları hem de insan gözü ile test ediyoruz. İstenilen sonuçları yüksek isabetle tespit eden algoritmaları seçerek yüksek doğruluk oranları yakalarız.

Tecrübe

Yaklaşık 5 yıldır çeşitli sektörlerdeki şirketler için çözümler üretiyoruz. Hem sektörel hem teknik olarak deneyimliyiz.

Gizlilik

Verileriniz ve proje çıktılarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Gizlilik sözleşmemiz gereği verileriniz ve proje çıktılarınız bizimle güvende.

Anahtar Teslim Çözüm

Aynı zamanda elektronik mühendisliği alanında ki tecrübelerimizden faydalanarak proje gereksinimine göre yazılım, donanım entegrasyonu ve sistem kurulumunu yapılabiliriz. Tek bir noktadan toplam çözüm üretebilir.