Your address will show here +12 34 56 78
Özel Çözümler

Görüntü işleme alanında özel bir çözüme ihtiyacınız olabilir. 
Çözüm size tek bir elden anahtar teslim olarak sunulur.
Neler Yapabiliriz Sürücü Davranış Takibi

Filonuzda yer alan araçların sürücü davranışlarını izlemek isteyebilirsiniz. Örneğin ne kadar çok şerit ihlali yaptığını. Sürücüleriniz ne kadar şerit ihlali yaptığını size günlük rapor edebiliriz. 


  • Text Hover
  • Text Hover
Otopark Giriş Kontrolü

Otoparkınıza girmek isteyen araçların plakalarını okuyarak hangisinin girmesine müsaade etmenizi sağlamak için anahtar teslim proje sunabiliriz. 

Hacim Tespit Etme

Kargo dağıtım merkezleri her bir kargonun hacmini ölçmek zorunda fakat bu elle yapılan zahmeti bir süreç. Yürüyen banta yerleştirdiğimiz çift eksenli kameralarımız ve akıllı yazılımımız sayesinde bir kargonun hacmini yüksek doğruluk oranı ile hesaplayabiliyor.
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Neden PUHU
Yüksek İsabet Oranları

Yapay zeka algoritmalarımızın oluşturduğu çıktıların doğruluğunu hem otomatik kontrol yazılımları hem de insan gözü ile test ediyoruz. İstenilen sonuçları yüksek isabetle tespit eden algoritmaları seçerek yüksek doğruluk oranları yakalarız.

Tecrübe

Yaklaşık 5 yıldır çeşitli sektörlerdeki şirketler için çözümler üretiyoruz. Hem sektörel hem teknik olarak deneyimliyiz.

Gizlilik

Verileriniz ve proje çıktılarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Gizlilik sözleşmemiz gereği verileriniz ve proje çıktılarınız bizimle güvende.

Anahtar Teslim Çözüm

Aynı zamanda elektronik mühendisliği alanında ki tecrübelerimizden faydalanarak proje gereksinimine göre yazılım, donanım entegrasyonu ve sistem kurulumunu yapılabiliriz. Tek bir noktadan toplam çözüm üretebilir.